flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

На виконанння вимог статті 22 Закону України "Про звернення громадян", Указу Президента України "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на зверннення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування" від 7 лютого 2008 року, Закону України "Про судоустрій та статус суддів" в Корольовському районному суді м. Житомира організовано особистий прийом громадян.

Порядок здійснення особистого прийому врегульовано Порядком організації та проведення особистого прийому громадян у Корольовському районному суді м. Житомира.

·   Прийом позовних заяв, скарг, заяв про видачу копій процесуальних документів та виконавчих листів  проводиться з понеділка по п'ятницю протягом робочого дня в у загальному відділі каб. №105.

· Видача копій процесуальних документів та виконавчих листів, виготовлених за поданими попередньо заявами, проводиться відповідальним працівником відділу організаційного забезпечення з розгляду цивільних та адміністративних справ каб. №104 з понеділка по четвер  з 09:00 год. до 13:00 год.

Особистий прийом громадян керівництвом суду здійснюється виключно з питань організації діяльності суду!

Громадяни, які прибули на прийом до керівництва суду при собі повинні мати: 

Відсутність таких документів є підставою для відмови в особистому прийомі.