flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Списки суддів Корольовського районного суду м. Житомира

  голова суду

1. Драч Юрій Іванович

 каб. № 303

 помічник – Агейчева Юлія Анатоліївна

 тел. 0 (412) 47-06-93

 каб. № 303

 секретар – Алексеєнко Вероніка Владиславівна

 зал судових засідань 303

заступник голови суду

2. Покатілов Олексій Борисович
 
каб. № 301-а
 

 

 

помічник – Рудницька Світлана Миколаївна
 
каб. № 300
 
тел. 0 (412) 41-87-57
 
секретар Бондарчук Анна Геннадіївна
 
зал судових засідань 9-К 

 суддя

 3. Аксьонов Валерій Єгорович

 каб. № 106

 

помічник – Сіліна Світлана Миколаївна

тел. 0 (412) 47-23-28

каб. № 106

секретар Майстренко Олександр Михайлович

зал судових засідань 2-К

 суддя

4. Янчук Ніна Петрівна

 каб. № 224

 

 помічник – Левченко Тетяна Василівна

 тел. 0 (412) 47-22-68 (22-05-66)

 каб. 224

 секретар Новицька Олена Володимирівна

 зал судових засідань 6-К 

 суддя

5. Сингаївський Олександр Павлович

каб. № 311

 

помічник – Горелова Марія Миколаївна

тел. 0 (412) 41-88-39

каб. № 311

секретар – Туровська Катерина Борисівна

зал судових засідань 3-К

 суддя

6. Рожкова Олена Станіславівна

 каб. № 311-а

 

помічник – Гонгало Ольга Миколаївна

каб. № 223-а

тел. 0 (0412) 41-88-64

секретар Могилевець Валентина Сергіївна

зал судових засідань 4-К

 суддя

7. Маслак Віта Петрівна

каб. № 329

помічник – Кулик Олена Анатоліївна

каб. № 328

тел. (0412) 42-20-92

секретар Рабчинська Яна Василівна

зал судових засідань 330

 суддя

8. Анциборенко Ніна Миколаївна

 каб. № 204

 

Помічник – Медведська Тетяна Володимирівна

 каб. № 223-а

 секретар - Гонгало Яна Олександрівна

 зал судових засідань 203

 суддя

9. Скрипка Олександр Володимирович

каб. № 300-а

 помічник – Бачинська Леся Петрівна

 каб. № 300

 тел. 0 (412) 41-87-43

 секретар Ласкажевська Ольга Олегівна

 зал судових засідань 1-К

 суддя

10. Шалота Костянтин Валерійович

 каб. № 312

 помічник – Кучевська Олександра Володимирівна

 каб. № 223-а

тел. 

секретар Сингаївська Тетяна Василівна

зал судових засідань 312

 

 суддя

11. Адамович Олександр Йосипович

 каб. № 207

помічник – Фещенко Наталія Віталіївна

каб. № 106

тел 0 (412) 47-23-28

секретар Світко Тетяна Іванівна

зал судових засідань 208

 суддя

12. Шимон Людмила Сергіївна

каб. №205

помічник – Поліщук Галина Михайлівна

каб. № 205 (0412) 42-07-35

секретар Козловець Ірина Олександрівна

зал судових засідань 205-1 (5К)

суддя

13. Петровська Марина Вікторівна

каб. №328

помічник - Грабський Антон Валентинович

каб. № 328 тел. (0412) 42-20-92

секретар - Лужко Ганна Василівна

зал судових засідань  327