flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Виховательці житомирського дитсадка, яка обкрадала дітей, присудили 2 роки позбавлення волі з іспитовим терміном

03 вересня 2019, 17:22

Корольовський районний суд міста Житомира виніс вирок 24-річній жінці за крадіжку золотих виробів у вихованців дитсадка, в якому підсудна працювала вихователькою.

Про це 3 вересня повідомила пресслужба Корольовського райсуду Житомира.

«Корольовський районний суд м. Житомира визнав жительку Житомира винною у крадіжці золотих виробів – стаття 185 Кримінального кодексу України (КК). Жінці призначили 2 роки позбавлення волі. Одночасно, на підставі частини 1 статтей 75, 76 КК України їй встановили іспитовий строк – 1 рік. Якщо протягом цього часу вона не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї обов’язки (періодично з’являтись для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання та роботи) - то призначене покарання відбувати не буде», - йдеться у повідомленні.

Перебуваючи на своєму робочому місці, у жінки виник злочинний умисел, направлений на таємне викрадення чужого майна. Пересвідчившись в тому, що за її діями ніхто зі сторонніх не спостерігає, вона під час денного сну в садочку, знімала золоті прикраси із вихованців.

«Громадянка Г. у суді свою вину визнала і щиро розкаялася. Суд дійшов висновку, що виправлення обвинуваченої можливе без реального відбування покарання», - повідомили в Корольовському райсуді.

Джерело: https://www.zhitomir.info/news_186588.html