flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Дію адаптивного карантину продовжено

30 липня 2020, 08:55

Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня.

«У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Рівень визначається автоматизованим програмним забезпеченням на основі визначених алгоритмів та зібраних даних та затверджується Національною комісією ТЕБ та НС», — зазначив Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

При цьому очільник МОЗ Максим Степанов наголосив, що навіть для «зеленої зони» продовжують діяти певні карантинні обмеження.

Ми ж в свою чергу закликаємо Вас, шановні громадяни, не нехтувати правилами поведінки та певними обмеженнями, що встановлені на період карантину:

-  якщо у Вас є ознаки гострої респіраторної хвороби – утримайтеся від візиту до суду та не наражайте на небезпеку інших громадян;

- в приміщенні суду дотримуйтеся безпечної соціальної дистанції (1,5 – 2 метри);

- пам’ятайте про заборону перебування у приміщенні суду без маски чи респіратора;

І не забувайте, що звернутися до суду та отримати відповіді на запитання, що Вас цікавлять, можете навіть не виходячи з дому, використавши альтернативні шляхи звернення до суду:

- підсистему Електронний суд (зареєструватися можливо за посиланням https://id.court.gov.ua);

- електронну пошту inbox@kl.zt.court.gov.ua;

- пошту (суд знаходиться за адресою: 10014, м. Житомир, м-н Соборний, 1);

- телефон канцелярії 0412 225221.

Будьте мудрими - потурбуйтеся про своє здоров'я та рідних! І пам’ятайте, що безвідповідальність може призвести до вкрай негативних наслідків.

Зразки заяв https://kl.zt.court.gov.ua/sud0609/gromadyanam/1/.

Прессекретар