flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Обрано запобіжний захід чоловіку, що підозрюється в отриманні неправомірної вигоди

16 вересня 2019, 09:47

Слідчим суддею Корольовського районного суду м. Житомира 14 вересня 2019 року обрано запобіжний  захід у вигляді цілодобового домашнього арешту строком на два місяці чоловіку, який підозрюється у вчиненні злочину, за частиною 3 статті 368 Кримінального Кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Одночасно покладено на підозрюваного наступні обов’язки:

1) заборонити цілодобово залишати житло;

2) прибувати по першому виклику до слідчого, прокурора або суду;

3) повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи;

4) утримуватися від спілкування зі свідками та іншими особами з приводу обставин вчинення інкримінованого йому кримінального правопорушення;

5) здати на зберігання до органу досудового розслідування свій паспорт для виїзду за кордон.

Встановлено строк дії ухвали в частині застосування запобіжного заходу та покладення на підозрюваного обов’язків - до 13 листопада 2019 року.

Так, чоловік 1975 року народження, підозрюється в отриманні неправомірної вигоди за неперешкоджання вилову риби з місцевих водойм Житомирщини.

Санкція частини 3 статті 368 Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавленням від п’яти до десяти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, із конфіскацією майна.

 

Консультант суду (із забезпечення зв’язків із ЗМІ)