flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Корольовський районний суд виніс вирок 38-річній жінці за підробку документів

21 серпня 2019, 10:35

Корольовський районний суд м. Житомира визнав жительку одного з сіл Житомирського району винною у підробці документів – стаття 358 Кримінального кодексу України (КК).

Жінці призначили 1 рік позбавлення волі.

Одночасно, на підставі статті 75 КК України їй встановили іспитовий строк – 1 рік. Якщо протягом цього року вона не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї обов’язки (періодично з'являтись для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган із питань пробації про зміну місця проживання та роботи; не виїжджати за межі України без погодження із уповноваженим органом із питань пробації) - то призначене покарання відбувати не буде.

У жінки виник злочинний умисел, направлений на заволодіння чужим майном, шляхом обману, а саме: державних коштів від Управління праці та соціального захисту населення Житомирської районної державної адміністрації, в якості соціальної допомоги. Жінка приховуючи обставини, які впливають на призначення і виплату державної допомоги одиноким матерям при оформленні даної допомоги, вказала при заповненні заяви про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій, субсидій та пільг, неправдиві відомості щодо спільного проживання із батьком дитини, та не повідомила про факт спільного проживання, службових осіб Управління праці та соціального захисту населення Житомирської районної державної адміністрації, в результаті чого незаконно отримала державну соціальну допомогу одиноким матерям у розмірі 8898 грн 63 коп., чим заподіяла шкоду на вказану суму.

У суді жінка свою вину визнала і щиро розкаялася. Суд дійшов висновку, що виправлення обвинуваченої можливе без реального відбування покарання.

Консультант суду

(із забезпечення зв'язків із ЗМІ)