flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Корольовський районний суд міста Житомира викликає Нечаєву Олену Станіславівну,Нечаєву Ольгу Олегівну та Нечаєва Сергія Олеговича

15 вересня 2023, 15:18

    Корольовський районний суд міста Житомира викликає Нечаєву Олену Станіславівну, Нечаєву Ольгу Олегівну та Нечаєва Сергія Олеговича, як відповідачів у справі №278/6688/23 за позовом Комунального підприємства "Житомиртеплокомуненерго" Житомирської міської ради про стягнення заборгованості за послуги централізованого опалення та постачання теплової енергії, яке буде розглядатись  за правилами спрощеного позовного провадження в приміщенні Корольовського районного суду м. Житомира за адресою: м. Житомир, майдан Соборний, 1, поверх 3, зал судових засідань 327.

    Пропонується подати до суду всі раніше неподані докази у справі.

  Учасники судового процесу зобов’язані повідомляти суд про причини неявки у судове засідання. У разі неповідомлення суду про причини неявки вважається, що учасники судового процесу не з’явилися в судове засідання без поважних причин.

    У разі неявки в судове засідання відповідача без поважних причин справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у матеріалах справи даних чи доказів.

 

Суддя  Корольовського

районного суду м. Житомира

 

     Марина  ПЕТРОВСЬКА