flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Корольовський районний суд міста Житомира викликає Поліщук (Гранацьку) Вікторію Сергіївну

14 вересня 2021, 14:45

Корольовський районний суд міста Житомира викликає  Поліщук (Гранацьку) Вікторію Сергіївну як  відповідача в  судове засідання у справі №  296/2382/21 за позовом  Савенко Ірини Ананіївни до Поліщук (Гранацької) Вікторії Сергіївни, третя особа Житомирський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) про визнання шлюбу недійсним, яке відбудеться  03 листопада 2021 року об  12:20 год. в приміщенні Корольовського районного суду м. Житомира за адресою: м. Житомир, майдан Соборний, 1, поверх 3, зал судових засідань 8-К.

 Відповідачу пропонується подати до суду всі раніше неподані докази у справі.

Учасники судового процесу зобов’язані повідомляти суд про причини неявки у судове засідання. У разі неповідомлення суду про причини неявки вважається, що учасники судового процесу не з’явилися в судове засідання без поважних причин.

У разі неявки в судове засідання відповідача без поважних причин справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у матеріалах справи даних чи доказів.

 

Суддя  Корольовського

районного суду м. Житомира

 

 О.  С.  Рожкова